Oferta pracy:  Asystent do spraw księgowości

Firma:Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2019-03-15
Miejski Urząd Pracy w Płocku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/19/0050
OBOWIĄZKI:
Analiza dokumentów księgowej pod względem formalnym i rachunkowym, wprowadzanie dowodów księgowych do komputerowego systemu księgowego, numerowanie dowodów księgowych, obsługa klientów, kontakty z urzędem skarbowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Kobiety z ustalonym II profilem pomocy, do 30 roku życia, długotrwale bezrobotne (zgodnie z definicją przyjętą przez Komisję Europejską), spełniające warunki skierowania do programu.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Magazynier

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
  • Lokalizacja: Gostynin
  • Opublikowano: wczoraj

przyjmowanie towaru-sprawdzanie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadania), przechowywanie towaru- decydowanie o rozmieszczeniu w...

Dowiedz się więcej

Kasjer

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: 2019-05-18

-przyjmowanie towaru -obsługa klienta -utrzymanie porządku na stanowisku pracy - układanie towaru - obsługa kasy fiskalnej POWER 06.00-14.00, 14.00-22.00Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Menedżer Zespołu Sprzedaży

  • Firma: Nationale-Nederlanden
  • Lokalizacja: Płońsk

Co zyskujesz dołączając do zespołu Nationale-Nederlanden?konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twoich oraz Twojego zespołu,udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,współpracę z...

Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.