Oferta pracy:  Elektryk

Firma:Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2021-04-12
Miejski Urząd Pracy w Płocku
Elektryk
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0369
OBOWIĄZKI:
Prace przy konserwacji na instalacjach Orlenu. Prace przy uzbrojeniu miejsc biurowych na terenie Orlenu. Podłączanie urządzeń elektrycznych do kontenerów. Podłączanie kontenerów. Doświetlanie miejsc biurowych. Inne prace konserwacyjne na terenie instalacji PKN Orlen. Praca w brygadach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

uprawnienia SEP do 1kV lub do 15kV lub bez ograniczeń

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Robotnik budowlany

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
  • Lokalizacja: Sierpc
  • Opublikowano: wczoraj

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:00-15:00

Dowiedz się więcej

Sprzedawca

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 10:00-18:00

Sprzedawca

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 08:00-16:00

Asystent-fizjoterapeuta, starszy asystent-fizjoterapeuta

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk

• diagnozuje u pacjentów funkcje układu ruchu,• realizuje zlecenia lekarskie, m. in. wykonuje zabiegi,• dba o bezpieczeństwo pacjentów podczas wykonywania zabiegów,• współpracuje z zespołem diagnostyczno – terapeutycznym,• planuje indywidulane i...

Kierowca

• dba o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład na zajmowanym stanowisku pracy,• stosuje środki ochrony zbiorowej, a także używa przydzielonych środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego – zgodnie...

Specjalista/ka ds. napraw

Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych artykułów będących w ofercie sprzedaży firmy np.: meble, artykuły dekoracyjne, meble ogrodowe. Naprawy bieżące urządzeń znajdujących się na terenie firmy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.