Oferta pracy:  Elektryk

Firma:Polimex Mostostal S.A.
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2020-12-08

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

Elektryk
miejsce pracy: Płock
Zakres zadań:
  • diagnoza urządzeń w przypadkach uszkodzeń, awarii i innych niesprawności,
  • realizacja usług serwisowych zgodnie z dokumentacją techniczną i wymogami technologicznymi,
  • wykonywanie prób i pomiarów elektrycznych,
  • wykonywanie remontów maszyn i urządzeń elektrycznych oraz spawalniczych.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka,
  • uprawnienia SEP,
  • uprawnienia energetyczne do eksploatacji i dozoru urządzeń i instalacji.
Zapewniamy:
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • dofinansowanie do letniego wypoczynku,
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do PPK,
  • nowoczesne narzędzia do pracy.

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Operator Pomocniczy Pakowania

  • Firma: Carlsberg Supply Company Polska S.A.
  • Lokalizacja: Sierpc
  • Opublikowano: wczoraj

Co będziesz robić? Wspierać proces rozlewu i pakowania piwa. Obsługiwać oraz konserwować maszyny i urządzenia. Uczestniczyć w codziennych spotkaniach działu – uczyć się podstawowych narzędzi Lean management. Raportować i omawiać wskaźniki...

Dowiedz się więcej

Operator maszyn cnc

  • Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Płock
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: 2021-01-16

obsługa maszyn CNC, dokonywanie pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi, produkcja detali Wymagania konieczne: Uprawnienia: używania narzędzi kontrolno-pomiarowych, odczytywanie rysunku technicznego

Operator wózków widłowych

Obsługa wózka widłowego na terenie hali . Wymagania inne: Umiejętność pracy w zespoleSamodzielność, odpowiedzialność, dokładność

Mechanik samochodów

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
  • Lokalizacja: Gostynin

Naprawa i konserwacja samochodów. Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe

Operator wózka widłowego

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Obsługa wózka widłowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: uprawnienia UDT na wózki widłowe

Pakowacz

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
  • Opublikowano: 2021-01-15

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu:07:00-15:00

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.