Oferta pracy:  Inżynier branży elektrycznej

Firma:REVICO S.A.
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2018-12-06

REVICO S.A. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-inwestycyjnym działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie - zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy producentem bezpiecznych i niezawodnych urządzeń przeznaczonych zarówno dla przemysłu, jak też dla energetyki zawodowej.

Obecnie poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Inżynier branży elektrycznej
Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • nadzór nad wykonywaniem oprzewodowania szaf sterowniczych i rozdzielnic niskiego i średniego napięcia,
  • nadzór nad montażem konstrukcji rozdzielnic i aparatury niskiego i średniego napięcia,
  • kontrola terminowości wykonania prac.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe elektryczne lub elektroniczne,
  • biegła znajomość aplikacji MS Office (Excel, Word), AutoCAD,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie elektroenergetycznej,
  • szkolenia,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań w elektroenergetyce,
  • możliwości osobistego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  • kontakt z najnowszymi technologiami w elektroenergetyce.

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Kelner

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: dzisiaj

Obsługa gości. Przyjmowanie i realizacja zamówień. Dbanie o czystość stołów, nakrywanie stołów. Przyjmowanie płatności.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: II profil

Dowiedz się więcej

Kasjer sprzedawca

  • Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Sochaczew
  • Lokalizacja: Młodzieszyn
  • Opublikowano: wczoraj

obsługa kasy, klientów; praca na sali sprzedaży; praca na stoisku mięsnym; wykładanie towaruWymagania inne:książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia, orzeczenie o niepełnosprawności

Pomoc kuchenna

Sprzątanie kuchni, zmywanie naczyń.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Tokarz / frezer

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk

obróbka skrawaniemWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.