Oferta pracy:  Kierownik Branży Elektrycznej

Firma:KTI Poland S.A.
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2021-06-02

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne,
  • Studia technologiczne/ wykonalności,
  • Doradztwo i zarządzanie projektami,
  • Technologie wysokich temperatur.
Kierownik Branży Elektrycznej
Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • Koordynowanie prac podległego zespołu pracowników,
  • Nadzór nad projektami i dokumentacją wydawaną przez dział oraz projektowanie,
  • Podpisywanie dokumentacji projektowej jako projektant lub sprawdzający w związku z posiadaniem pełnych uprawnień do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - bez ograniczeń,
  • Koordynowanie i prowadzenie uzgodnień projektów, w których wiodącą branżą jest branża elektryczna,
  • Konsultacje, wsparcie merytoryczne i proponowanie rozwiązań z zakresu branży elektrycznej,
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych z zakresu branży elektrycznej,
  • Odpowiedzialność za budżet oraz harmonogram projektu z zakresu branży elektrycznej,
  • Identyfikacja godzin projektowych do  realizacji przez firmy trzecie,
  • Analiza i komentarz do dokumentacji /rysunków dostawców w zakresie realizowanego zadania,
  • Współpraca i nadzór nad dostawcami oraz podwykonawcami robót,
  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi,
  • Motywowanie i wspieranie rozwoju zawodowego podległego zespołu pracowników,
  • Kontakty z przedstawicielami Klienta oraz partnerami odnośnie kwestii związanych z branżą.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Uprawnienia budowlane projektowe bez ograniczeń,
  • Doświadczenie (co najmniej 7 lat)w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego/ petrochemicznego/chemicznego i/ lub energetycznego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD/ Microstation),
  • Mile widziana umiejętność projektowania w 3D (PDS/PDMS).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: (pakiet medyczny, dentystyczny i rehabilitacyjny LUX MED oraz ubezpieczenie NNW opłacane przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na życie, dopłaty do wypoczynku dla pracowników oraz dzieci i młodzieży, upominki świąteczne dla dzieci).

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Młodszy Specjalista ds. IT

  • Firma: Delikatesy Centrum
  • Lokalizacja: Sierpc
  • Opublikowano: wczoraj

Zadania na stanowisku: Wsparcie zdalne sklepów sieci Delikatesy Centrum, EKO i Mila Przygotowanie systemu IT w nowo otwieranych sklepach Serwisowanie punktów należących do sieci w zakresie IT Serwis oprogramowania u franczyzobiorców Pracę na Helpdesku...

Dowiedz się więcej

Pozostali pracownicy obsługi biurowej

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk

Rozliczanie księgowości, rozliczanie ZUS i US, sprawdzanie umów oraz list płac, pisanie dotacji-kosztorys, rozliczanie dotacji, sporządzanie rachunków, opisywanie faktur, wprowadzanie faktur do systemu, sporządzanie zestawień. Wymagania konieczne:...

Kierownik działu opiekuńczo - medycznego

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Nowe Miszewo

Zarządzanie podległym personelem, organizowanie i kontrolowanie jego pracy, współuczestniczenie w opracowywaniu planu zatrudnienia personelu pielęgniarskiego i opiekuńczego, uczestniczenie w opracowywaniu i wdrażaniu programów zapewniających oczekiwaną...

Spawacz 135 i 111

  • Lokalizacja: Płock

Spawanie konstrukcji stalowych. Praca na terenie kraju. Wymagania konieczne: Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: uprawnienia do spawania metodą 135 i 111

Kierowca

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Rozwożenie pracowników. Praca jako kierowca z możliwością przyuczenia jako brukarz. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Brukarz

Prace brukarskie. Prace budowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie jako brukarz

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.