Oferta pracy:  Kierownik Robót / Kierownik Budowy

Firma:NIWA Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2021-04-23

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Kierownik Robót / Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków:
  • Organizacja placu budowy;
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;
  • Udział w procesie ofertowania i przygotowaniu budżetu kontraktu;
  • Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców;
  • Kierowanie i nadzorowanie prac budowlanych.
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego o profilu budownictwo ogólne;
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót w budownictwie wielorodzinnym;
  • Posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • Umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych;
  • Podstawowej znajomości prawa budowlanego oraz kodeksu cywilnego w zakresie zobowiązań gwarancyjnych i rękojmi za wady;
  • Biegłej znajomości pakietu Microsoft Office;
  • Mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonego rejonu.
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość wewnętrznego awansu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Samochód służbowy.

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Robotnik budowlany

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
  • Lokalizacja: Sierpc
  • Opublikowano: wczoraj

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:00-15:00

Dowiedz się więcej

Sprzedawca

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 10:00-18:00

Sprzedawca

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 08:00-16:00

Asystent-fizjoterapeuta, starszy asystent-fizjoterapeuta

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk

• diagnozuje u pacjentów funkcje układu ruchu,• realizuje zlecenia lekarskie, m. in. wykonuje zabiegi,• dba o bezpieczeństwo pacjentów podczas wykonywania zabiegów,• współpracuje z zespołem diagnostyczno – terapeutycznym,• planuje indywidulane i...

Kierowca

• dba o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład na zajmowanym stanowisku pracy,• stosuje środki ochrony zbiorowej, a także używa przydzielonych środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego – zgodnie...

Specjalista/ka ds. napraw

Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych artykułów będących w ofercie sprzedaży firmy np.: meble, artykuły dekoracyjne, meble ogrodowe. Naprawy bieżące urządzeń znajdujących się na terenie firmy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.