Oferta pracy:  Kucharz sushi master

Firma:Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2020-05-28
Miejski Urząd Pracy w Płocku
Kucharz sushi master
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/20/0421
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie potraw kuchni gorącej oraz sushi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

6 miesięcy doświadczenia, umiejętność przygotowywania sushi,

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem [rekrutacja online]

  • Firma: Provident Polska S.A.
  • Lokalizacja: Sierpc
  • Opublikowano: dzisiaj

Lokalizacja: Sierpc Będziesz: Zarządzać zespołem Doradców Klienta Realizować cele sprzedażowe i biznesowe Odbywać bezpośrednie wizyty u Klientów indywidualnych Budować, utrzymywać i rozwijać rozproszone struktury sprzedażowe Wystarczy,...

Dowiedz się więcej

Technik ds. Stacji WN/SN i SN/SN

  • Firma: ENERGA-Operator SA
  • Lokalizacja: Płock

Energa-Operator SA Oddział w Płocku Miejsce pracy: Płock      Nr ref.: 21/7LP/2020      Oferta ważna do: 22.07.2020 Jeśli masz Wykształcenie minimum średnie techniczne o spec. elektroenergetyka lub pokrewne, preferowane wyższe kierunkowe...

Urzędnik ubezpieczeń społecznych

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk

urzędnik ubezpieczeń

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.