Oferta pracy:  Magazynier – branża motoryzacyjna

Firma:OPOLTRANS Spółka z o.o.
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2018-11-12

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier – branża motoryzacyjna
Miejsce pracy: Płock
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe związane z branżą motoryzacyjną
  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Konserwator obiektu

  • Firma: Tesco Polska Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: Włocławek
  • Opublikowano: dzisiaj

Kontrolowanie i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu Wykonywanie napraw ogólnobudowlanych, usuwanie usterek i awarii Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi organizacji Koordynacja...

Dowiedz się więcej

Doradca klienta

  • Lokalizacja: Płock

• Obsługa klienta na najwyższym poziomie • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie...

Technik Elektronik

  • Firma: Centrum Serwisowe ORION
  • Opublikowano: wczoraj

naprawa odbiorników LCD wykształcenie średnie techniczne o profilu elektronicznym  umiejętności techniczne  w zakresie naprawy sprzętu elektronicznego umiejętność pracy w zespole preferowana znajomość języka angielskiego

Pracownik magazynu

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
  • Opublikowano: 2018-11-12

Układanie towarów, przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie, sprawdzanie ilości i jakości towarów. Pakowanie towarów. Praca w godzinach 9-17.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodoweWykształcenie: zasadnicze zawodowe

Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.