Oferta pracy:  Operator belownicy

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy:Nowe Miszewo
Data publikacji:2018-10-29
Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Operator belownicy
Miejsce pracy: Nowe Miszewo
Numer: StPr/18/1751
OBOWIĄZKI:
Belowanie tworzyw (PET, PP, PE), belowanie makulatury, wymiana drutu w Paal Kontii 100, konserwacja maszyny, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator linii do belowania makulatury (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane minimum miesięczne doświadczenie w obsłudze belownicy Paal Kontii 100. Umiejętność obsługi belownicy oraz umiejętność drobnych napraw. Oferta zgłaszana w celu uzyskania informacji starosty.

Miejsce pracy:

Nowe Miszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Kelner

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: dzisiaj

Obsługa gości. Przyjmowanie i realizacja zamówień. Dbanie o czystość stołów, nakrywanie stołów. Przyjmowanie płatności.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: II profil

Dowiedz się więcej

Kasjer sprzedawca

  • Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Sochaczew
  • Lokalizacja: Młodzieszyn
  • Opublikowano: wczoraj

obsługa kasy, klientów; praca na sali sprzedaży; praca na stoisku mięsnym; wykładanie towaruWymagania inne:książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia, orzeczenie o niepełnosprawności

Pomoc kuchenna

Sprzątanie kuchni, zmywanie naczyń.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Tokarz / frezer

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk

obróbka skrawaniemWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.