Oferta pracy:  Pomoc kuchenna kuchni wietnamskiej

Firma:Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2022-07-31
Miejski Urząd Pracy w Płocku
Pomoc kuchenna kuchni wietnamskiej
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/22/0901
OBOWIĄZKI:
Doraźna pomoc wietnamskiemu szefowi kuchnioraz pozostałym kucharzom. Mycie, krojenie, szatkowanie i dzielenie na części artykułów spożywczych oraz mięs i ryb. Pomoc w wyrabianiu cista na pierożki wietnamskie i przygotowywaniu sajgonek - surowych i smażonych. Szybkość i zaangażowanie w wykonywaie zadań zleconych przez kucharzy. Utrzymywanie porządku w obrębie kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: wietnamski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

jęz. wietnamski komunikatywny, ponieważ praca w kuchni jest w grupie wietnamskojęzycznej. Wymagane duże umiejętności manualne w szybkim krojeniu i szatkowaniu warzyw na późniejsza potrawy. Mile widziana znajomość składników i przypraw używanych w kuchni wietnamskiej oraz umiejętności przygotowywania wywarów do zup wietnamskich takich jak pho, won ton, low tai, zupa rybna i krewetkowa

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Asystent/tka spraw prowadzenia dokumentacji lotniczej

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: 2022-08-06

Obsługa i redagowanie specjalistycznej dokumentacji lotniczej. Prowadzenie rozliczeń członków Aeroklubów. Przygotowywanie umów na szkolenia lotnicze. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w...

Dowiedz się więcej

Sprzedawca

Obsługa klienta, wypisywanie faktur, robienie zamówień. Nauka programu komputerowego do obsługi sprzedaży, zapoznanie z asortymentem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Mechanik / pomocnik mechanika

  • Firma: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku pracy: Wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta, Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie z technologią producenta, Wykonywanie innych czynności obsługi pojazdu...

Sprzedawca

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk
  • Opublikowano: 2022-08-05

obsługa programów sprzedażowych, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, paragonów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Asystent agenta ubezpieczeniowego

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Gąbin

- Zapoznanie ze specyfika pracy na stanowisku asystenta agenta ubezpieczeniowego, - zapoznanie pod nadzorem opiekuna za systemem EVEREST z programem do zawierania ubezpieczeń, - odbieranie telefonów i umawianie klientów.ALGORYTM staż w godz. 9-17 (do uzgodnienia)...

Sprzedawca

- pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru - sprawdzanie towarupod wzgledem ilosciowym i jakościowym - obsługa klientów - obsługa kasy fiskalnej Algorytm 7:15, 13:30-21:30,1:00 - 19:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.