Oferta pracy:  Pracownik gospodarczy

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy:Gostynin
Data publikacji:2022-10-31
Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/22/0806
OBOWIĄZKI:

udrażnianie i czyszczenie rowów przy drogach gminnych, prace porządkowe przy budynkach gminnych, zbieranie śmieci przy drogach gminnych, prace wykończeniowe po inwestycjach gminnych polegające na wyrównaniu terenu, wykonaniu nasadzeń, wycinka krzewów, udrażnianie przepustów, prace zlecone przez Referat Rozwoju Gospodarczego

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Umiejętność wykonywania: prac ogrodniczych, prac porządkowych, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Pracownik Magazynowy

  • Firma: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: wczoraj

Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Dowiedz się więcej

Pracownik myjni i detalingu

  • Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Płock
  • Opublikowano: 2022-12-03

- Kompleksowe mycie i czyszczenie samochodów- Pranie tapicerki Wymagania inne: - Dokładność i sumienność w pracy- Dobra organizacja pracy własnej- sprawność fizyczna- kultura osobista- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracownik magazynu części zamiennych w marce mercedes-benz

•Przyjmowanie i kontrola dostaw części zamiennych•Obsługa zamówień i dostaw części zamiennych •Obsługa serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego•Przygotowywanie i pakowanie zamówień internetowych •Obsługa sklepu internetowego części i...

Operatorów wózka widłowego z uprawnieniami udt

Operator wózka widłowego. Wymagania inne: Praca na 2 lub 3 zmiany po 8h, nadgodziny płatne

Operator wind

operator wind Wymagania inne: Praca na 2 lub 3 zmiany po 8h,

Monter maszyn rolniczych

Montaż części przy produkcji maszyn rolniczych. Wymagania inne: Umiejętność pracy w zespoleSamodzielność, odpowiedzialność, dokładność

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.