Oferta pracy:  Specjalista ds. sprzedaży

Firma:mBank S.A.
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2019-07-17
Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę w placówce partnerskiej mBanku
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Specjalista ds. sprzedaży

miejsce pracy: Płock, Nr ref.: AKU/040/0419

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych lub firmowych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Potrzebne Ci będzie:

  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej i sprzedaży produktów bankowych
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Asystent do spraw księgowości

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: wczoraj

Układanie, segregowanie dokumentów- pod względem ich rodzajów,Weryfikacja poprawności wystawionych dokumentów,Wprowadzenie zadekretowanych dokumentów do systemu finansowo- księgowego,Nanoszenie numerów dowodu księgowego potwierdzających kolejność ujęcia...

Dowiedz się więcej

Barman - kelner

  • Lokalizacja: Drobin

- Obsługa kasy fiskalnej, - sprzedaż towarów i usług, - utrzymanie niezbędnych stanów magazynowych, - przygotowywanie sali do imprez: nakrycie stołu, dekoracja, - serwowanie piwa z nalewaka, - czuwanie nad terminem przydatności do spożycia towarów...

Brukarz

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Układanie kostki brukowej i krawężników, roboty drogowe.Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: II profil, program dla osób bezrobotnych do 30r.ż.

Brukarz

Układanie kostki brukowej, roboty drogowe, układanie krawężników.Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: II profil, program dla osób bezrobotnych do30 r.ż.

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.