Oferta pracy:  Szwacz

Firma:Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2022-11-22
Miejski Urząd Pracy w Płocku
Szwacz
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/22/1291
OBOWIĄZKI:
Szycie elementów dziewiarskich, samokontrola, podstawowa konserwacja maszyny szyjącej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenieogólna sprawność psychofizyczna

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Pracownik Magazynowy

  • Firma: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: wczoraj

Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Dowiedz się więcej

Pracownik myjni i detalingu

  • Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Płock
  • Opublikowano: 2022-12-03

- Kompleksowe mycie i czyszczenie samochodów- Pranie tapicerki Wymagania inne: - Dokładność i sumienność w pracy- Dobra organizacja pracy własnej- sprawność fizyczna- kultura osobista- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracownik magazynu części zamiennych w marce mercedes-benz

•Przyjmowanie i kontrola dostaw części zamiennych•Obsługa zamówień i dostaw części zamiennych •Obsługa serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego•Przygotowywanie i pakowanie zamówień internetowych •Obsługa sklepu internetowego części i...

Operatorów wózka widłowego z uprawnieniami udt

Operator wózka widłowego. Wymagania inne: Praca na 2 lub 3 zmiany po 8h, nadgodziny płatne

Operator wind

operator wind Wymagania inne: Praca na 2 lub 3 zmiany po 8h,

Monter maszyn rolniczych

Montaż części przy produkcji maszyn rolniczych. Wymagania inne: Umiejętność pracy w zespoleSamodzielność, odpowiedzialność, dokładność

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.