Oferta pracy:  Doradca klienta

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Miejsce pracy:Sierpc
Data publikacji:2022-06-18
Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Doradca klienta
Miejsce pracy: Sierpc
Numer: StPr/22/0524
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu / godziny odbywania stażu od 09:00-17:00/
Miejsce pracy:

Sierpc

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Pracownik magazynowy

  • Firma: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: dzisiaj

mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Dowiedz się więcej

Pracownik produkcji

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
  • Lokalizacja: Gostynin
  • Opublikowano: wczoraj

tłoczenie elementów z tworzyw sztucznych, skręcanie detali, obsługa maszyn do produkcji Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane: chęci do pracy, doświadczenie w pracy produkcyjnej

Specjalista ds. części

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk

Wymagania: - znajomość części zamiennych - Podstawowa znajomość pakietu MS Office, - prawo jazdy kat. b Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Pracownik działu kadr i hr(human resources)

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
  • Lokalizacja: Sierpc

prowadzenie spraw pracowniczych przy użyciu programu enora do zarządzania zasobami ludzkimi, godz. pracy: 08:00-16:00

Robotnik placowy

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 08:00-16:00

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.