Oferta pracy:  Monter rurociągów

Firma:Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy:Płock
Data publikacji:2021-02-10
Miejski Urząd Pracy w Płocku
Monter rurociągów
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0131
OBOWIĄZKI:
Montaż rurociągów przemysłowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: znajomość rysunku izometrycznego

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Operator maszyn produkcyjnych

  • Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: Płońsk
  • Opublikowano: dzisiaj

Oferujemy: Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą! Wynagrodzenie miesięczne z rozbudowanym systemem premiowym Paczki świąteczne Wymagania: Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

Dowiedz się więcej

Pomocnik pracownika produkcji

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
  • Lokalizacja: Gostynin
  • Opublikowano: wczoraj

Prace przygotowawcze w procesie produkcji paneli systemowych, składanie i klejenie paneli systemowych (składanie ramek stalowych, układanie wełny, przygotowanie kleju itp). Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Sprzedawca

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: 2021-03-05

zapoznanie z asortymentem marketu i stanowiskiem pracy, nauka i zapoznanie z technikami sprzedaży, dbanie o czystośc i porządek na markecie, rozkładanie towaru wraz z cenami na półkach, aktywna sprzedaż na stanowisku obsługi klienta, sprawdzanie dostaw pod...

Sprzedawca

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
  • Lokalizacja: Sierpc

zgodnie z programem stażu /godziny odbywania 07:00-15:00/

Sprzedawca

zgodnie z programem stażu /godziny odbywania 08:00-16:00/

Sprzedawca

zgodnie z programem stażu /godziny odbywania 09:00-17:00/

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.