Oferta pracy:  Operator Maszyn (do nauki)

Firma:KGL S.A.
Miejsce pracy:Płońsk
Data publikacji:wczoraj

Chcesz:

  • zdobyć pierwsze doświadczenia w obszarze produkcji?
  • pracować w ciągle rozwijającej się branży opakowaniowej?
  • mieć kontakt z nowoczesnymi technologiami?
  • być zatrudnionym w stabilnej firmie?

Jeśli tak, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Operator Maszyn (do nauki)
Miejsce pracy: Płońsk

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • pracę w systemie zmianowym (12h)
  • szkolenia stanowiskowe
  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • kartę Multisport
  • domki wypoczynkowe na Mazurach
  • transport do miejsca pracy w Klaudynie
Twój zakres obowiązków:
  • wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac okołoprodukcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej
  • po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn
Nasze wymagania:
  • chęć nauki i pracy w branży opakowań
  • motywacja i zaangażowanie
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-18 / 18-6)

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Robotnik budowlany

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
  • Lokalizacja: Gostynin
  • Opublikowano: wczoraj

prace pomocnicze przy wykonywaniu: prac murarskich i tynkarskich, dociepleniowych, prac ciesielsko- stolarskich związanych z budownictwem, prac spawalniczych i zbrojeń, innych robót wykończeniowych: malowania, gipsowania i szpachlowania Wymagania konieczne:...

Dowiedz się więcej

Pracownik biurowy

Zapoznanie się z dokumentacją i aktami spraw prowadzonych w kancelarii, a także z obiegiem dokumentów. Organizacja obiegu dokumentów, obsługa korespondencji firmowej, obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie doraźnyxh poleceń przełożonego. Odbieranie i...

Obsługa urządzeń biurowych tj. komputer, urządzenie wielofunkcyjne, zapoznanie ze strukturą działania firmy, aktywne poszukiwanie miejsc noclegowych oraz strategii turystycznych, pozyskiwanie nowych klientów. Przygotowanie ofert, umów, programów wycieczek....

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Płock

Wystawianie faktur sprzedaży. Przyjmowanie i wprowdzanie dokumentów do programu komputerowego. Obsługa urządzeń biurowych. Staż Mazowsze w godz. 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Wystawianie faktur sprzedaży. Przyjmowanie i wprowdzanie dokumentów do programu komputerowego. Obsługa urządzeń biurowych. Staż Mazowsze w godz. 7-15. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Woźny

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
  • Lokalizacja: Sierpc

zgodnie z programem stażu /godziny odbywania stażu od 07:30 - 15:30 lub 12:30-19:30 Wymagania inne:

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.