Oferta pracy:  Organizator obsługi sprzedaży internetowej

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Miejsce pracy:Sierpc
Data publikacji:2018-12-05
Oferta przeniesiona do archiwum
Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Organizator obsługi sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Sierpc
Numer: StPr/18/0852
OBOWIĄZKI:
obsługa, wysyłka zamówień złożonych w sklepie internetowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Sierpc

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Młodszy Inżynier Branży Mechanicznej

  • Firma: KTI Poland S.A.
  • Lokalizacja: Płock
  • Opublikowano: dzisiaj

Przegląd specyfikacji i wymagań technicznych dotyczących projektu, Wykonywanie projektowych prac inżynierskich w zakresie branży mechanicznej, Wykonywanie wstępnych obliczeń urządzeń ciśnieniowych (pod nadzorem doświadczonego projektanta), Wykonywanie...

Dowiedz się więcej

Brukarz

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Układanie kostki brukowej, roboty drogowe, układanie krawężników.Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: II profil, program dla osób bezrobotnych do30 r.ż.

Główny specjalista

  • Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
  • Opublikowano: wczoraj

Warunki pracyPomieszczenie pracy o charakterze biurowym jest w pełni ergonomiczne. Wyposażone w monitor ekranowy, stanowiący narzędzie pracy powyżej 4 godzin w ciągu dnia pracy.Praca w terenie, praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych. Nietypowe...

Inspektor ochrony zabytków

  • Firma: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie

Warunki pracy•praca w siedzibie delegatury i w terenie•permanentna obsługa klientów zewnętrznych,•zagrożenie korupcją,•praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin,•brak oznaczeń dla osób niewidomych,•pomieszczenie higieniczno – sanitarne...

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.