Oferta pracy:  Robotnik gospodarczy

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy:Gostynin
Data publikacji:2021-04-23
Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/21/0384
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku na terenie Miasta Gostynina, utrzymywanie zieleni miejskiej (podlewanie, koszenie, pielenie, przycinanie krzewów i usuwanie odrostów przy drzewach), prace remontowo budowlane (malowanie, naprawa chodników, montaż słupków, naprawa ogrodzeń), podstawowa pomoc przy przycinaniu drzew, podstawowe remonty stolarki wewnętrznej, czyszczenie koryta rzeki, prace pomocnicze przy montowaniu sceny
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejętność obsługi kosy spalinowej (5 osób), mile widziane uprawnienia pilarza; umiejętność obsługi kosy spalinowej (żyłkowej), dopuszczalny lekki stopień niepełnosprawności dopuszczający wykonywanie ww. prac fizycznych

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Robotnik budowlany

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
  • Lokalizacja: Sierpc
  • Opublikowano: wczoraj

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:00-15:00

Dowiedz się więcej

Sprzedawca

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 10:00-18:00

Sprzedawca

zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 08:00-16:00

Asystent-fizjoterapeuta, starszy asystent-fizjoterapeuta

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Lokalizacja: Płońsk

• diagnozuje u pacjentów funkcje układu ruchu,• realizuje zlecenia lekarskie, m. in. wykonuje zabiegi,• dba o bezpieczeństwo pacjentów podczas wykonywania zabiegów,• współpracuje z zespołem diagnostyczno – terapeutycznym,• planuje indywidulane i...

Kierowca

• dba o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład na zajmowanym stanowisku pracy,• stosuje środki ochrony zbiorowej, a także używa przydzielonych środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego – zgodnie...

Specjalista/ka ds. napraw

Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych artykułów będących w ofercie sprzedaży firmy np.: meble, artykuły dekoracyjne, meble ogrodowe. Naprawy bieżące urządzeń znajdujących się na terenie firmy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.