Oferta pracy:  Urzędnik ubezpieczeń społecznych

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy:Płońsk
Data publikacji:2020-07-13
Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Urzędnik ubezpieczeń społecznych
Miejsce pracy: Płońsk
Numer: StPr/20/0682
OBOWIĄZKI:
urzędnik ubezpieczeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Płońsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Praca w Płocku i okolicach: Najnowsze ogłoszenia

Operator Urządzeń Energetycznych w Browarze

  • Firma: Carlsberg Supply Company Polska S.A.
  • Lokalizacja: Sierpc
  • Opublikowano: dzisiaj

Co będziesz robić? Zapewniać sprawne funkcjonowanie działów kotłowni, maszynowni, stacji uzdatniania wody i uśredniania ścieków Nadzorować prawidłową pracę urządzeń i instalacji w działach infrastruktury (sprężarki amoniakalne, powietrzne,...

Dowiedz się więcej

Kasjer-sprzedawca

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
  • Lokalizacja: Płock

Obsługa klienta, przyjmowanie towaru, obsługa kasy i terminala płatniczego. staż w godz. 10.00-18.00Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziane: obsługa kasy fiskalnej i terminala; umiejętności krawieckie -...

Kasjer - sprzedawca

Obsługa komputera, wystawianie dokumentów sprzedaży i wydawanie towarów z magazynu. POWER 7-15Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa komputera

Kierowca-magazynier

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku
  • Opublikowano: wczoraj

Segregacja towarów handlowych, przygotowanie towarów handlowych zgodnie z zamówieniem klienta, rozładunek i załadunek towarów, organizacja towaru na magazynie, dowóz do klienta towaru.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia:...

oferty-pracy-Plock
Poznaj Rynek pracy

Bezrobocie w Płocku jest niższe niż w ostatnich latach, co jest pozytywnym zjawiskiem.

Czytaj więcej
aktywizacja-zawodowa-w-Plocku
Aktywizacja zawodowa

Programy i projekty aktywizacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Płocku.

wlasna-firma-w-Plocku
Przedsiębiorcze miasto

Wsparcie „startupowców” to jeden z głównych celów pomocy w ramach rewitalizacji miasta.